TIP: Chcete byť v TOP Ponuke nehnuteľností na tejto stránke? Kontaktujte nás prostredníctvom tohto formulára!
Nehnuteľnosti Ilava » Ilava » Domy » Chata »

Predaj rozostavanej chaty Ilava- Iliavčanska dolina

Predaj rozostavanej chaty Ilava- Iliavčanska dolina

Popis nehnuteľnosti

Ponúkam na predaj rozostavanú rekreačnú chatu v rekreačnej časti Ilava – Iliavčanska dolina. Lokalizácia chaty je na rozsiahlom slnečnom pozemku s juhovýchodnou orientáciou , pod lesom. Koncepcia chaty je pri využití svahovitosti pozemku založená na prízemných priestoroch s technickými miestnosťami – garážou, komorou, vstupnou chodbou do horného poschodia. Horné poschodie, so vstupom aj zo zadnej časti chaty , tvoria 3 obytné izby a kuchyňa, sociálne zázemie. Základným tvoriacim prvkom týchto priestorov sú drevené stropy s priznanými trámami, nadväzujúce na exteriérové vonkajšie úpravy obdobného charakteru.Podkrovné priestory poskytujú ďalšie možnosti ,aj na obytné využitie. Na zabezpečenie vykurovania chaty pripravené 2 komínové systémy okrem plánovaného elektrického podlahového vykurovania. Zabezpečenie pitnej vody je zo studne s odvádzaním do čističky odpadových vôd. Prístup k chate po spevnenej ceste. Chata svojou stavbou a koncepciou vhodná aj na trvalé bývanie. Kúpou rozostavanej chaty si nový majiteľ umožní jej dokončenie podľa vlastných predstáv a zabezpečenia si podmienok ako na pasívny tak aj aktívny oddych v rekreačnej lokalite v meste Ilava s blízkou dostupnosťou s možnosťami nenáročnej turistiky , aj s možnosťou lyžiavania (Homôlka), využitia termálnej vody ( kúpele Bojnice, Trenčianske Teplice).

Cena: cena dohodou

  cena dohodou/m2

Kategória: Chata - Predaj

Lokalita: Ilava - Ilava
(Chata - Ilava)

Zastavaná plocha: 199 m2

Úžitková plocha: 173 m2

Rozloha pozemku: 1 944 m2

Dátum aktualizácie: 22.4.2019

Identifikačné číslo: 96600

Prefinancovanie: Hypotekárny úver

Kontaktovať makléra

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

RE/MAX Techreality

G. Švéniho 3F, Prievidza
0905 Kliknite TU!

Maklér:

Lisá Dáša
0905 Kliknite TU!


 
 

TopReality.sk s. r. o.
Odborárska 18
91501 Nové Mesto nad Váhom
email: support@topreality.sk

Nie sme realitná kancelária a ani neposkytujeme služby ako realitná kancelária.

Ak sa chcete dozvediet viac o nehnuteľnosti ktorú ste u nás našli osloviť predávajúceho, alebo využiť kontaktný formulár.

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

Chcete inzerovať na tomto lokálnom realitnom portáli, treba sa zaregistrovať na nasledovnej adrese www.topreality.sk/registracia.htm ak ste realitná kancelária a máte záujem inzerovať na najväčšej realitnej sieti WebRealGroup.

Je to jednoduché stačí sa zaregistrovať na TopReality.sk a inzeráty sa Vám automaticky dostanú na tento portál bez nutnosti manuálneho spravovania zákazok.

Chcete ešte viac? Vlastný web pre r.k., exporty na ostatné realitné portále, viac info www.realityexport.sk